Гарвардські вчені назвали п'ять найкращих продуктів для схуднення

0 коментувати
Гарвардські вчені назвали п'ять найкращих продуктів для схуднення
© Unsplash

Спільне дослідження вчених з медичної школи Гарвардського університету і Гарвардської школи громадського здоров'я дозволило визначити п'ять найкращих продуктів для ефективного схуднення.

Під час дослідження, яке тривало протягом 20 років, вчені аналізували звички щодо харчування понад 120 тисяч чоловіків і жінок в період з 1986 по 2006 рік, а також кожні наступні чотири роки. Про це повідомляє My Domaine.

На момент початку дослідження всі учасники не страждали на хронічні захворювання і ожиріння. Аналізуючи дані, вчені також враховували вік, стать, індекс маси тіла та спосіб життя учасників експерименту.

В результаті з'ясувалося, що деякі продукти харчування чинять на вагу і фігуру людини особливо сильний вплив. Зокрема, гарвардські вчені зарахували до «золотої п'ятірки» продуктів для схуднення овочі, цільнозернові продукти, фрукти, горіхи і йогурт.

У свою чергу, до найшкідливіших для фігури продуктів вчені віднесли картопляні чіпси, картоплю, підсолоджені напої, необроблене червоне м'ясо і оброблене м'ясо. Ці продукти, згідно з результатами дослідження, провокували стрімкий набір зайвої ваги.

Дивіться також

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Передплатіть журнал НВ за спеціальною ціною

До кінця листопада дешевше на 110 грн.
Передплатіть журнал на 12 місяців усього за 559 грн.

Ваш промокод для сплати онлайн – 89790834

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: