Вдова Робіна Вільямса розповіла про причину його самогубства

0 коментувати
Вдова актора вперше розповіла про його хвороби

Вдова актора вперше розповіла про його хвороби

Вдова відомого американського актора Робіна Вільямса, Сьюзан Вільямс дала перше інтерв'ю після його смерті, розповівши про основну причину самогубства

За визнанням Сьюзан Вільямс, її чоловік покінчив з собою через хворобу Паркінсона, симптоми якої з кожним днем виявлялися все більше, а не через тяжку форму депресії, як повідомляли різні ЗМІ. Про це пише The Telegraph.

За кілька місяців до самогубства Вільямсу поставили діагноз - хвороба Паркінсона, а пізніше лікарі повідомили, що він також страждав від однієї з набутих форм недоумства - деменції з тільцями Леві.

«Якби Робіну пощастило, він би прожив ще три роки, і це були б дуже складні три роки. Не виключено, що його навіть могли тримати під замком. Останній рік свого життя я провела в пошуку відповіді на питання, що могло вбити Робіна. Один з лікарів сказав, що Робін знав про те, що втрачає глузд і розумів, що нічого не може з цим вдіяти», - заявила вона.

Сьюзан Вільямс також розповіла про те, що відбувалося в ніч перед його самогубством і зізналася, що чоловік запропонував зробити їй масаж ніг перед сном:

«Я сказала, що сьогодні зовсім необов'язково робити мені масаж ніг. Я ніколи не забуду його погляд, смуток у його очах. Але потім він засміявся і побажав мені доброї ночі. Він сказав: Добраніч, моє кохання», - додала вона.

Тієї ночі подружжя спало в різних кімнатах, а наступного дня актора знайшов повішеним його особистий асистент.

«У ті хвилини я просто хотіла побачити свого чоловіка, я хотіла помолитися з ним і бути з ним. Я хотіла сказати йому, що я прощаю його на 50 мільярдів відсотків, усім своїм серцем. Я хотіла сказати йому, що він найсміливіший чоловік з усіх, кого я знала коли-небудь. Знаєте, ми жили в кошмарі», - зізналася вона.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів