Українка зняла stop-motion кліп для американської співачки

1 коментувати
Кліп створений з використанням техніки stop-motion
Кадр з фільму

Кліп створений з використанням техніки stop-motion

Український фотограф і режисер Саша Самсонова зняла кліп для американської співачки і танцівниці Теяни Тейлор на пісню Champions freestyle

25-річна Тейлор нещодавно викликала фурор, ставши головною героїнею нового кліпу американського репера Каньє Уеста Fade.

"Теяна Тейлор стала однією з перших американських знаменитостей, з якими я попрацювала. Ми познайомилися в 2015 році, і я зробила їй зйомку, яка стала дуже обговорюваною в Штатах. ... Над кліпом Champions freestyle нам працювалося дуже легко, тому що ми розуміємо одна одну з півслова. В житті Теяна Тейлор і справді абсолютно розкішна - точно така ж, як у кліпі, вона не потребує "прикрашання", - цитує Самсонову Vogue.ua.

Кліп створений з використанням техніки stop-motion, коли відео складається з послідовності кадрів, знятих на фото. Окремі фотографії в процесі монтажу склеюються та створюють видимість руху.

Нагадаємо, нещодавно американський репер Каньє Уест представив нову відеороботу на композицію Fade, створену за участю української студії Gloria FX (Дніпро).

Головною героїнею кліпу стала співачка Теяна Тейлор.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів