У Лос-Анжелесі помер актор, який зіграв Альфа в однойменному серіалі

0 коментувати
Мічу Месарош у 2013 році
© Bulls

Мічу Месарош у 2013 році

У Лос-Анжелісі у віці 76 років помер актор Мічу Месарош, який зіграв Альфа в однойменному серіалі 80-тих

В кінці минулого тижня актора знайшов непритомним у ванній кімнаті його менеджер Денніс Варга, після чого деякий час актор перебував у лікарні в комі, повідомляє Daily Mail із посиланням на TMZ.

За словами менеджера Месароша, актор мав проблеми зі здоров'ям після того, як вісім років тому пережив інсульт. Мічу Месарош народився в Угорщині у 1939 році і був артистом Угорського національного цирку.

У 1980 році він переїхав до США і через 10 років отримав американське громадянство.За словами Месароша, його життя у Будапешті було дуже важким через його зріст.

Месарош зіграв останню роль у 2015 року, коли він з'явився в ролі гнома у короткому фільмі Смерть Амура.

Найвідомішою роллю Месароша була роль Альфа в однойменному комедійному серіалі 80-тих про прибульця з планети Мельмак, який оселився у звичайній американській родині після аварії його зорельота. У деяких сценах Месарош з'являється у костюмі волохатого прибульця у повний зріст, однак у більшості серій використовувався костюм лише верхньої частини тіла.


Фото: KINIPOISK.RU

Фото: KINIPOISK.RU


Українською мовою серіал озвучено телекомпанією ICTV у 1997 році.


Український переклад серіалу визнано найкращим з-поміж усіх перекладів. 8 березня 2000 року на ICTV провели своєрідний Альф-марафон, коли серіал транслювався цілий день, перериваючись лише на випуски новин.

12 березня 2007 року у зв'язку з численними проханнями глядачів серіал знову вийшов в ефір ICTV.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів