У Києві покажуть танцювальну драму за п'єсою Антона Чехова

0 коментувати
Неоднорідність виконавського складу дозволить під іншим кутом поглянути на чеховські роздуми
Фото: Master Management

Неоднорідність виконавського складу дозволить під іншим кутом поглянути на чеховські роздуми

У суботу, 21 травня, в київському театрі ім. Лесі Українки покажуть танцювальну драму за п'єсою російського драматурга Антона Чехова Три сестри

Над створенням музично-танцювальної версії чеховського твору працювали режисер Ілля Мощицький, хореограф Микола Бойченко і композитор Дмитро Саратський.

"Три сестри - п'єса, головними діючими героями якої є час і нескінченні питання щодо сенсу людського існування. Чехов сформулював свої головні питання до людини, а ми в свою чергу намагаємося на них відповідати своїм спектаклем, міркуючи та продукуючи нові пошуки і нові теми", - говорить режисер Ілля Мощицький про виставу.

Основні ролі "танцювальної п'єси" виконують артисти балету D'arts, які вперше приміряли на себе амплуа драматичних акторів. За задумом творців, неоднорідність виконавського складу дозволить під іншим кутом поглянути на чеховські роздуми про сенс буття й пошуки щастя.

Торік київські глядачі могли побачити виставу Три сестри в рамках фестивалю Гогольfest. Потім гастролі театру пройшли в різних містах України: Дніпропетровську, Сумах, Полтаві, Харкові, Чернігові, Кіровограді, Одесі, Львові, Рівному, Луцьку, Чернівцях.

П'єса Три сестри. Театр ім. Лесі Українки (Київ). 21 травня.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів