Тато повернувся у назвах вулиць. Український гурт зняв кліп про хлопчика, що втратив батька на війні

2 коментувати
Головну роль виконав Роман Кондратюк
Кадр из видео

Головну роль виконав Роман Кондратюк

Український гурт Антитіла опублікував новий кліп на пісню У книжках, в якому розповідається про хлопчика, що втратив батька через війну 

"Він вивчить всі кольори, цифри і букви, закінчить школу, інститут. Дізнається про кохання і дружбу, радості і розчарування. Можливо, стане великим винахідником або відомим коміком, можливо, напише важливий програмний код, чи врятує комусь життя… Але вже ніколи не дізнається одного - голосу тата. Війна має багато смислів… Але нею не можна виправдати дитячі сльози. Ніколи!" - прокоментував прем’єру кліпу вокаліст гурту Тарас Тополя.

Режисером та оператором кліпу став львів’янин Володимир Шурубура. Головні ролі виконали Роман Кондратюк (хлопчик), Микита Чухрієнко (тато), Ірина Сікорська (мама).

"Колись давно, у 95-му році я подивився фільм Клінта Іствуда Ідеальний світ і відтоді закохався у кіно. Цей фільм про неймовірно особливі стосунки чоловіка та маленького хлопчика, що ріс без батька. Без сліз це дивитись не можливо. ... Тому і захопленню моєму не було меж, як я почув пісню У книжках", - зазначив режисер кліпу Шурубура.


ВІДЕО


НВ

 

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів