Шинейд О'Коннор заявила в Facebook про намір вчинити самогубство

0 коментувати
Всесвітньо відома артистка хоче вкоротити собі віку
© EPA

Всесвітньо відома артистка хоче вкоротити собі віку

Ірландська співачка Шинейд О'Коннор на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заявила про намір вчинити самогубство

Вранці в неділю, 29 листопада, 48-річна артистка у своєму зверненні зізналася, що прийняла смертельну дозу ліків, щоб вкоротити собі віку, повідомляє Daily Mail. Вона також додала, що у самогубстві слід звинувачувати її сім'ю, заявивши, що родичі і діти її не цінують, виявляючи у ставленні до неї жахливу жорстокість.

О'Коннор повідомила, що перебуває в номері готелю, де зареєструвалася під вигаданим ім'ям. Поліції вдалося знайти співачку живою, після чого її було доставлена в лікарню в Дубліні, де вона в даний час проходить обстеження.

«Існує межа того, що може винести жінка. Я ридала від горя тижнями, але останні дві ночі добили мене. Я вирішила прийняти смертельну дозу. Немає іншого шляху, щоб домогтися поваги. Я не в себе вдома, я в готелі, десь в Ірландії під іншим ім'ям. Якби я не написала цей пост, мої діти і сім'я навіть не дізналися б про це. Я могла лежати в номері цього готелю мертвою вже кілька тижнів, а вони б навіть не знали про це. Я настільки жахлива мати і людина, що мене залишили на самоті», - написала вона.

Раніше на своїй сторінці в соціальній мережі співачка зробила ряд заяв, зізнавшись, що «музика вбила її душу»:

«Мені потрібен новий будинок. І нова робота. Нове життя... Музика для мене закінчилася. Музика зробила це зі мною. Вона зробила мене невидимою і вбила мою душу. Я ніколи не повернуся до музики. Я втратила все, свою роботу, свій дім, своїх синів, моїх старших дітей, свою особистість. Я ніколи більше не зможу сісти за різдвяний стіл з цими людьми. Я загнана в кут. У мене немає сім'ї і дому. Немає роботи», - повідомила вона.

У липні 2015 року Шинейд скасувала свій літній концертний тур через хворобу, подробиці якої не розголошувалися.

Міжнародний успіх прийшов до Шинейд після того, як композиція Nothing Compares 2 U увійшла практично до всіх хіт-парадів США і Європи, а дебютний альбом отримав премію Греммі.Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів