Шанувальники Девіда Боуї підписують "петицію Богу"

1 коментувати
Шанувальники протестують проти смерті артиста

Шанувальники протестують проти смерті артиста

Шанувальники легендарного британського музиканта Девіда Боуї, який пішов з життя 10 січня підписали петицію Богу в якості протесту проти його смерті

Звернення під назвою Скажи Ні Смерті Девіда Боуї на сайті Change.org було створено прихильницею артиста з Італії, пише International Business Times .

Петицію , спрямовану «Богу або тому, кого це може стосуватися», підписали більше п'яти тисяч осіб, серед яких шанувальники Боуї з Італії, Польщі, Лондона і Абу-Дабі.

На сайті Change.org також була розміщена петиція , адресована Міжнародному астрономічному союзу The International Astronomical Union, в якій британський шанувальник Боуї просить перейменувати планету Марс в честь легенди британського року.

Нагадаємо, інформацію про смерть музиканта у своєму Twitter підтвердив його син Данкан Джонс, а пізніше інформація з'явилася і на офіційній сторінці Боуї в Facebook. Представники легенди британського року не уточнили подробиці тривалої боротьби Боуї з хворобою, яку він приховував від публіки протягом 18 місяців. Раніше стало відомо, що музикант помер від раку печінки.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів