Playboy перестане публікувати фото оголених жінок

1 коментувати
Журнал виявився похований під змінами

Журнал виявився похований під змінами

Playboy повністю відмовиться від публікації фотографій оголених жінок, які з'являлися на сторінках журналу протягом декількох десятиліть

Таке рішення було прийнято в рамках оновлення журналу, який повинен вийти в новому дизайні до березня наступного року, передає Дождь з посиланням на New York Times.

За словами гендиректора компанії-власника Playboy Скотта Фландерса, журнал виявився похований під змінами, які допоміг привнести в світ.

"Ми виграли цю битву, і тепер будь-яка людина перебуває в одному кліці від будь-якої сексуальної розваги - безкоштовно", - пояснив він.

Також Фландерс зазначив, що в серпні минулого року фотографії оголених жінок перестали з'являтися на сайті журналу, що призвело до різкого омолодження аудиторії (з 47 до 30 років) і чотириразового зростання трафіку.

Представники видання розповіли NYT, що Playboy як і раніше буде публікувати фотографії одягнених жінок в "провокативних позах".

Заснований в 1953 році Х'ю Хефнером журнал в 1975 році продавався тиражем в 5,6 млн примірників. Зараз же видання переживає кризу - його тираж становить 800 тисяч.

Раніше всесвітньо відома американська актриса і фотомодель Памела Андерсон в інтерв'ю з чоловічим журналом FHM розповіла про скандальні секс-вечірки Playboy.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів