Новий формат з Михалком. В Києві пройде два акустичних концерти BRUTTO

0 коментувати
Особливий концерт пройде в форматі творчого вечора
Фото: Марія Кабацій / НВ

Особливий концерт пройде в форматі творчого вечора

24 та 25 квітня столичними концертами гурт BRUTTO розпочне новий всеукраїнський тур з акустичною програмою Вечірнє сонце

Натхненний записом пісні та зйомками кліпу на вірші геніальної української поетеси Ліни Костенко особливий концерт пройде в форматі творчого вечора: прозвучать пісні BRUTTO і колишнього гурту Сергія Михалка Ляпис Трубецкой в акустичному виконанні, вірші і розповіді.

За задумом організаторів, на акустичному концерті глядачі зможуть поспілкуватися з учасниками гурту в неформальному колі.

"Такі зустрічі дозволять створити особливу атмосферу, яка неможлива на великих концертах, уможливить тісне спілкування фанатів гурту зі своїми кумирами. Вони для тих, хто хоче не тільки побачити і почути, але відчути або навіть стати співучасником", - переконані організатори акустичного туру BRUTTO.

Перші анонси нової роботи колективу Михалка супроводжував блискавичний солд-аут: квитки на концерт у Києві були повністю продані за 54 хвилини. Після цього організатори й гурт вирішили вийти на сцену вдруге - на додатковому концерті.


mihalok_afisha__01Акустичний концерт BRUTTO в Києві пройде 24 квітня в Аtmasfera 360 (Київський планетарій). Початок о 19:00.

25 квітня - додатковий концерт в Києві.

Далі музиканти виступлять у Львові (12 травня), Ужгороді (13 травня), Самборі (14 травня), Трускавці (15 травня), Іллічівську (19 травня), Одесі (20 травня), Дніпропетровську (3 червня).

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів