"Полювання на відьом". Катрін Деньов підписала лист проти руху MeToo

2 коментувати
 Катрін Деньов

Катрін Деньов

Популярна французька актриса Катрін Деньов підписала відкритий лист, в якому засуджується рух проти сексуального переслідування #MeToo. Підписанти листа називають його «полюванням на відьом», яке несправедливо карає чоловіків

«Згвалтування - це злочин, - йдеться в листі, опублікованому у французькій газеті Le Monde у вівторок, передає Reuters. - Але флірт не є злочином, а лицарство - не є агресією мачизму».

Крім того, в листі йдеться, що чоловіки повинні мати «незамінну свободу докучати» жінкам.

Лист, підписаний 100 французькими жінками, звинувачує рух #MeToo в створенні несправедливого до чоловіків середовища, «в якому їх відсторонюють від посади і т. д. коли їхня єдина помилка полягала в тому, що вони торкнулися коліна, спробували поцілувати, поговорити про інтимні речі під час робочої вечері або відправити сексуальні повідомлення жінці, якій вони не подобаються».

Також стверджується, що французький аналог руху - #BalanceTonPorc - підштовхує суспільство до «пуританства».

«Те, що почалося як звільнення жінок в їхньому праві говорити, сьогодні перетворилося на зворотне - ми залякуємо людей, змушуючи говорити «правильно», а ті жінки, які відмовилися підлаштуватися [до нових реалій], - вважаються співучасниками і зрадниками», - йдеться в листі.

Критики і прихильники руху одразу ж виступили проти змісту листа. Італійська актриса Азія Ардженто, яка звинуватила Харві Вайнштейна в сексуальному насильстві, написала в Twitter: «Деньов та інші жінки показують світові, як їхня внутрішня мізогінія позбавила їх здатності мислити аж до точки неповернення».

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: