Краса по-італійськи. Моніка Беллуччі підкорила жіночністю в елегантній фотосесії

0 коментувати
Беллуччі знялась у новій фотосесії

Беллуччі знялась у новій фотосесії

Відома італійська актриса Моніка Беллуччі стала головною героїнею вересневого номеру жіночого журналу Grazia

На сторінках італійського глянцю кінодіва, яка 30 вересня відсвяткує 52-річчя, з'явилася в жіночих образах. Крім яскравих знімків з вічно молодою італійською красунею, в новому номері журналу з'явилося інтерв'ю, в якому вона розповіла про новий етап у своєму житті:

«Життя поділено на етапи. Можливо зараз я справляю враження більш цілісної і спокійної жінки, тому що задоволена тим, що вступаю в новий етап життя. Не можу сказати, що відчуваю себе більш дорослою, тому що я вже давно увійшла в цю фазу життя. Але я стала більш свідомою. Я проживаю той момент життя, в який усвідомлюєш, що біологічна молодість поступається місцем іншій молодості: тій, над якою ти працював в своїй душі», - говорить актриса.

Беллуччі також розповіла про своє ставлення до старості і заявила, що на певному етапі жінка повинна знаходити радості не тільки у своїй красі:

«З роками я навчилася знаходити компроміси з життям. Сьогодні я ціную речі, які раніше не сприймала. Наприклад, я з нетерпінням чекаю, коли стану бабусею: якщо б одна з моїх доньок народила дитину, я була б більше, ніж готова до цього. Це дає мені сили думати про старість без смутку», - додала вона.


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів