Кохана Джима Керрі покінчила з собою після курсів для "порятунку" саєнтологів

1 коментувати
За кілька днів до трагедії Керрі і Уайт розлучилися
© Yahoo7 Entertainment/Twitter

За кілька днів до трагедії Керрі і Уайт розлучилися

Кохана голлівудського актора Джима Керрі, 28-річна Катріона Уайт покінчила з собою

Уайт була знайдена без свідомості друзями в своєму будинку в Лос-Анджелесі. За даними західних ЗМІ, поліція виявила поруч з тілом дівчини таблетки і передсмертну записку.

Британському таблоїду Daily Mail вдалося з'ясувати, що Уайт відвідувала курси «порятунку» саєнтологів. Зокрема, посилаючись на відомого журналіста Тоні Ортега, який вивчає саєнтологію протягом останніх 20 років, видання повідомило про те, що дівчина проходила інтенсивний курс порятунку», а також очищення, в ході якого вживала ряд медичних препаратів.

«Я глибоко шокований і засмучений смертю моєї милої Катріони. Вона була дуже доброю, справжньою ірландською квіткою, занадто чутливою і ніжною для цього світу, для якої любити і бути коханою було найважливішим у житті», - заявив Керрі.

За тиждень до суїциду Уайт опублікувала в твіттері кілька прощальних постів, в одному з яких процитувала ірландського поета Вільяма Батлера Єйтса:

«Феї, прийдіть і заберіть мене з цього нудного світу. Щоб я змогла літати з вами за вітром», - написала вона.

У мережі були опубліковані знімки Керрі і Уайт, зроблені в арт-галереї Kayne Griffin Corcoran Gallery в Лос-Анджелесі за два тижні до її самогубства. Відзначається, що за кілька днів до трагедії Керрі і Уайт розлучилися, що, по даним деяких ЗМІ і могло стати причиною суїциду.

Jim Carrey and Cathriona White at an art gallery on September 10th 2015, in Los Angeles #jimcarrey #cathrionawhite #rip #angel

Фото опубліковано Jim Carrey Fan (@jimcarrey.forever)

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів