Кіт Річардс оголосив про запис нового альбому Rolling Stones

0 коментувати
Робота над новою платівкою почнеться в 2016 році

Робота над новою платівкою почнеться в 2016 році

Британський гітарист Кіт Річардс заявив, що Rolling Stones планує записати новий альбом

Платівка стане першою новою студійною роботою культового музичного колективу з 2005 року, коли вийшов останній лонгплей A Bigger Bang, пише The Guardian.

В ефірі нью-йоркського радіо iHeart Річардс оголосив про те, що робота над новим альбомом почнеться в 2016 році після завершення гастрольного туру по містах Південної Америки.

«Ми наближаємося до нового альбому. Поки не знаю, коли і де. Нещодавно ми обговорювали цю можливість і прийшли до висновку, що пора вирушати в студію. Ми спробуємо почати роботу до Різдва. Це, безумовно, малоймовірно, тому що Різдво є Різдво. Але в той же час, це точно станеться», - говорить музикант.

Раніше в цьому році соліст Rolling Stones Мік Джаггер також підтвердив інформацію про роботу над новим альбомом, заявивши, що планує включити в майбутню платівку музичні композиції, написані їм раніше:

«Це було б чудово, так як у мене є багато нових пісень, які я написав за останні кілька років. У мене є дійсно дуже хороші демо, які я б з радістю записав у студії. Тому, сподіваюся, це відбудеться незабаром», - заявив він.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів