"Жінок вчать не мріяти так сильно, як чоловіки". Серена Вільямс з дочкою Алексіс Олімпією в об'єктиві Маріо Тестіно

0 коментувати
 Серена Вільямс з дочкою Алексіс Олімпією
Фото: Mario Testino/Vogue

Серена Вільямс з дочкою Алексіс Олімпією

Популярна тенісистка Серена Вільямс, яка нещодавно вперше стала мамою, прикрасила обкладинку лютневого номера Vogue і розповіла про радощі материнства

«Чесно кажучи, є щось дійсно привабливе в ідеї переїзду в Сан-Франциско і в тому, щоб просто бути мамою», - каже Вільямс.

При цьому вона зазначила, що не втрачає спортивних амбіцій і має намір виграти більше кубків Великого шолома.

«Буває, я занадто турбуюся, що пропускаю матчі, але відчуваю, що ця тривога зникла, коли народилася Олімпія, - пояснює Серена. - Знаючи, що у мене є ця красива дитина вдома, я відчуваю, що мені не потрібно брати участь в іншому матчі».

Фото: Mario Testino/Vogue

 

«Мені не потрібні гроші або титули, або престиж, - уточнює вона. - Я хочу їх, але вони мені не потрібні. Це різні почуття для мене».

Спортсменка каже, що вона з дочкою «не проводитиме жодного дня порізно, поки їй не виповниться 18 років». «Зараз, коли мені 36 років, і я дивлюся на свою дитину, я згадую, що це було однією з моїх цілей, коли я була маленькою, до того, як теніс взяв верх, коли я все ще була нормальною дівчинкою, яка грала з ляльками», - сказала Серена.

Фото: Mario Testino/Vogue

 

«Я думаю, що іноді жінки обмежують себе», - каже Вільямс. - Я не впевнена, чому ми так думаємо, але я знаю, що нас іноді вчать не мріяти так сильно, як чоловіки, не вірити, що ми можемо бути президентом або генеральним директором, коли в тій же сім'ї хлопчикові кажуть, що він може бути всім, ким захоче».

Серена додає: «Я така рада, що в мене дочка. Я хочу навчити її, що немає ніяких обмежень».

Фото: Mario Testino/Vogue

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: