Грабіжники не зможуть продати вкрадені коштовності Кім Кардашьян - ЗМІ

1 коментувати
На всіх коштовних каменях Кардашьян зроблена лазерне гравіювання

На всіх коштовних каменях Кардашьян зроблена лазерне гравіювання

Викрадачі, які вкрали в американської актриси і фотомоделі Кім Кардашьян в готелі в центрі Парижа коштовності вартістю близько 10 млн євро, не зможуть їх непомітно перепродати, пишуть французькі ЗМІ

Як зазначає телеканал BFM TV, на всіх коштовних каменях Кардашьян зроблене лазерне гравірування, яке неможливо прибрати, тому фахівці впевнені, що при перевірці виробів ювелірами відразу виявиться ця особливість.

Крім того, "лазерне тату" містить дані про всі основні характеристики виробів, включаючи їх розмір і вагу в каратах.

 

За словами експертів, у злодіїв є тільки один спосіб позбутися від вкраденого - розібрати коштовності на елементи, щоб продати. Камені можуть бути подрібнені й зміна розмірів не буде нагадувати про їхнє походження. Метал можна переплавити в нові прикраси.

"Їх можуть відправити на голландський або бельгійський ринок, алмазний ринок. Або в країни Балкан, де є реальні потенційні клієнти", - сказав журналіст Фредерік Плокін.

Зараз прокуратура Парижа проводить розслідування в справі про пограбування актриси.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що п'ятеро озброєних чоловіків під загрозою застосування зброї пограбували американську модель і актрису Кім Кардашьян в паризькому готелі.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів