Головний секс-символ розповіла про секс і чоловічу елегантність на скандальних вечірках Playboy

1 коментувати
Андерсон поділилася спогадами про вечірки Playboy
© FHM

Андерсон поділилася спогадами про вечірки Playboy

Всесвітньо відома американська актриса і фотомодель Памела Андерсон в інтерв'ю з чоловічим журналом FHM розповіла про скандальні секс-вечірки Playboy

У новому номері американського чоловічого глянцю з'явилося відверте інтерв'ю з секс-символом, а також її нова еротична фотосесія, повідомляє Daily Mail.

Зокрема, 48-річна Андерсон поділилася спогадами про скандальні вечірки Playboy, в яких вона брала активну участь. Зірка зізналася, що це був вкрай «сексуальний час», а також додала, що на цих вечірках можна було зустріти дуже елегантних і галантних чоловіків.

«Це був дуже сексуальний час. Це було зухвало, але дуже шанобливо. Чоловіки були елегантні, і всі дівчата хотіли завоювати увагу найбільш харизматичних з них. Дівчата були всюди, вони весь час сміялися. Секс був чудовий, всі системи горіли вогнем. Люди весь час просять про подробиці, але я не люблю багато про це розповідати. Можу сказати лише одне – я ніколи не мала сексуальних стосунків з кимось, у кого не була закохана... але мені дуже легко закохатись», - говорить вона.

Відзначається, що знаменита блондинка стала найдорослішою жінкою, яка прикрасила обкладинку FHM.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів