Гітару Джона Леннона продали за $2,4 млн

0 коментувати
Стартова ціна гітари була $300 тисяч
Фото: Jim Roberts via Twitter

Стартова ціна гітари була $300 тисяч

Акустична Gibson легендарного музиканта Джона Леннона була продана на аукціоні у Беверлі-Гіллс за рекордну суму в $2,4 мільйона

Покупець побажав залишитися невідомим. Стартова ціна інструменту становила $300 тисяч, повідомляє Громадське з посиланням на ВВС.

Леннон купив цю гітару в Ліверпулі у 1962 році. З нею він працював ще у складі Beatles над Love Me Do, Please Please Me, I Want to Hold Your Hand і From Me to You.

Після різдвяного концерту The Beatles у Лондоні напередодні 1964гітара зникла. Знайшли її вже в одному з комісійних магазинів у США: гітарист Джон Маккоя придбав її за 275 доларів в 1970 році, і навіть не підозрював, кому належав інструмент.

У 2014 році, друзі музиканта розглядали фотографії The Beatles і помітили схожість гітари з тією, яку тримав у руках Леннон.

Gibson ледь не наздогнала найдорожчу гітару, продану на аукціоні - Fender Stratocaster з автографами Міка Джаггера, Кіта Річардса, Еріка Клептона, Джиммі Пейджа, Девіда Гілмора та інших музикантів. Гітару продали у 2005 році на аукціоні в Катарі за $2,7 мільйона.

Гроші виручені від продажу перерахували до фонду допомоги постраждалим у результаті цунамі в Південно-Східній Азії.

Нагадаємо, у Нью-Йорку на аукціоні продали перший контракт легендарних The Beatles

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів