Еротична незалежність. Український Playboy не відмовиться від оголених фото

В українському Playboy залишаться голі дівчата

В українському Playboy залишаться голі дівчата

Українські цінителі жіночої краси можуть спати спокійно. Локальне видання культового журналу Playboy не планує прибирати зі своїх сторінок оголені фотографії

Звістка про те, що керівництво Playboy прийняло рішення покінчити з оголенням сколихнула інтернет і стала одним із найбільш обговорюваних культурних подій тижня.

Експерти всіх мастей зійшлися в дискусії про те, як таке рішення вплине на долю видання, чия історія протягом 62 років була нерозривно пов'язана з фотографіями оголених жінок. Ну а для багатьох шанувальників Playboy така новина стала справжнім розчаруванням.


Главред украинского Playboy обещает, что девушки в журнале останутся в привычном виде

Главред українського Playboy обіцяє, що дівчата в журналі залишаться в звичному вигляді


Головний редактор українського Playboy Влад Іваненко дав ексклюзивне інтерв'ю НВ, в якому поспішив розвіяти побоювання місцевих шанувальників культового видання. "Йшлося про американську версію журналу, - пояснив він. - Playboy в Америці вирішили зробити скоріше естетичним, ніж еротичним".

За його словами, це було непросте рішення для керівництва журналу. "12-річний я дуже розчарований собою нинішнім, - сказав головний редактор американського Playboy Корі Джонс. - Але це правильне рішення".

"Ми ретельно вивчимо всі зміни формату американської версії, і візьмімо звідти найкраще, - коментує Іваненко. - Але дівчата залишаться у нас в тому вигляді, в якому ми звикли їх бачити читачі".

За його словами, ніяких радикальних змін українська версія Playboy не готує. "Ми переглянемо деякі дизайнерські рішення і будемо розвивати онлайн-версію", - пояснює Іваненко.

На питання НВ, чи актуальна для України логіка американського керівництва видання, яке заявило, що "оголення, яке в свій час виділяло Playboy на тлі конкурентів, перестало бути чимось особливим в епоху інтернету" Іваненко відповідає категоричним "ні".

"Це правда, що в інтернеті жінки без одягу представлені досить рясно, - говорить він. - Але не всяка з них сфотографована найкращими фотографами і зімальними командами країни".

В якості одного з пояснень рішення американської редакції називають кризу на рекламному ринку США і падіння тиражів і прибутку Playboy. Але в Україні справи йдуть інакше, розповідає Іваненко. "Ми фактично єдине видання в сегменті чоловічого глянцю, і у нас все блискуче, як для країни в якій криза буквально на кожному кроці".

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів