Екс-солістка Тату Юлія Волкова перемогла рак

0 коментувати
Співачка вперше розповіла про рак
© Instagram

Співачка вперше розповіла про рак

Екс-солістка популярної групи Тату, співачка Юлія Волкова розповіла про боротьбу з раком

Відверте зізнання артистка зробила в рамках програми Дзеркало для героя з телеведучою Оксаною Пушкіною, повідомляється на офіційному сайті телепроекту.

Волкова зізналася, що в 2012 році, коли стало відомо про хворобу творця Тату Івана Шаповалова, співачка дізналася, що теж хвора. Після того, як Шаповалов ліг в лікарню, вона теж вирішила пройти обстеження, після чого дізналася, що хвора на рак.

«Я довго про це не розповідала. Все сталося майже одночасно з Ванею. Я йду робити УЗД. Мені кажуть: Ви знаєте, вам треба там піти здати аналізи. Поки нічого говорити не будемо, але, можливо, є підозра на онкологію. Незабаром це підтверджується. Напевно, мені тоді не хотілося нікому особливо взагалі щось говорити про це. У мене був рак щитовидної залози», - зізналася артистка.

Крім того, Волкова зізналася, що після першої операції вона практично позбулася голосу.

«Голос я втратила, тому що це була помилка лікарів. Пошкодили мені нерв голосовий. Після того як пройшла операція, я повинна була відкрити очі і почати розмовляти. Але цього не сталося. Того, що я ридала, не було. Тобто все, я просто вдома, у мене двоє дітей. Ось я і моя хвороба», - додала вона.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів