Чарлі Шин заявив, що хворий на ВІЛ

0 коментувати
Актор дізнався про свій діагноз чотири роки тому

Актор дізнався про свій діагноз чотири роки тому

Відомий американський актор Чарлі Шин офіційно зізнався в тому, що у нього ВІЛ

Сенсаційну заяву він зробив в ефірі телешоу Today на телеканалі NBC, повідомляє CNN.

Зокрема, Шин повідомив, що дізнався про свій діагноз чотири роки тому після того, як звернувся до лікаря з сильним головним болем. Він також додав, що ті деякі люди, які знали про його діагноз, почали шантажувати його, вимагаючи гроші за мовчання.

«Я тут, щоб заявити про те, що я ВІЛ-позитивний. Я хочу покласти край цій брехні і спростувати всі ці чутки про те, що я уразив багатьох інших людей, приховуючи від них правду. Це брехня. Зараз у моєму житті настав поворотний момент», - зізнався він.

Актор заявив, що прийняв рішення публічно заявити про свій діагноз, щоб завершити серію вимагань людей, які знали про стан його здоров'я.

«Я платив цим людям. Не так вже й багато, але достатньо. Не хочу, щоб мене неправильно зрозуміли, в результаті ці суми виростали в мільйони. Ці люди забули, що забирають гроші у моїх дітей – у мене п'ятеро дітей і онука. Я довіряв їм, вони були дуже близькими людьми. Я сподівався, що вони зрозуміють мене і не зрадять. Сьогодні я звільнився з цієї в'язниці», - додав він.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів