57-річна зірка Основного інстинкту знялася в еротичній фотосесії

5 коментувати
Актриса позувала оголеною для нового номера американського глянцю
© Harper's Bazaar

Актриса позувала оголеною для нового номера американського глянцю

Відома американська актриса Шерон Стоун взяла участь у зйомках відвертій фотосесії для одного з глянцевих видань

57-річна зірка Основного інстинкту з'явилася на сторінках свіжого номера журналу Harper's Bazaar без одягу, пише Huffington Post. В інтерв'ю з глянцем Стоун розповіла про своє ставлення до пластичної хірургії та ін'єкцій краси.

«В наш час філлери і ін'єкції краси – звичайна справа. Як туш для вій, наприклад. І мені здається, це відмінна альтернатива пластичних операцій, в результаті яких твоє обличчя може виглядати так, ніби його засмоктало в аеродинамічну трубу», - говорить актриса.

Кінозірка, яка неодноразово очолювала рейтинги найсексуальніших жінок планети, також поділилася секретом своєї сексапільності, зізнавшись, що не вважає головним критерієм привабливості розмір грудей.

«Я знаю, що мої сідниці виглядають не кращим чином, але у мене немає мети бути найкрасивішою жінкою в світі. В певний момент ти приходиш до думки про те, що сексуальність – це не великі груди. Мені здається, бути сексуальним можна лише в тому випадку, якщо ти впевнений у собі і отримуєш задоволення від життя», - додала вона.


© Harper's Bazaar

© Harper's Bazaar© Harper's Bazaar

© Harper's Bazaar© Harper's Bazaar

© Harper's Bazaar


Нагадаємо, раніше у відвертій фотосесії взяла участь 48-річна Сальма Хайєк.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів