Fashion Experiment 01. У Нью-Йорку досліджували сучасну українську моду

0 коментувати
Fashion Experiment 01. У Нью-Йорку досліджували сучасну українську моду
Фото: Ніна Пашковська

10 вересня в Нью-Йорку Ukrainian Fashion Week провів презентацію українських дизайнерів в незвичайному форматі. Простір Нью-Йоркській галереї Infinito перетворився на "центр досліджень" української моди.

Головний меседж проекту: "Українська мода настільки глибока, непередбачувана, самобутня, що її не можна просто споживати. Спочатку її потрібно досліджувати".

Fashion Experiment 01 представляв резидентів UFW з колекціями SS19 - Bobkova, Frolov, Dzhus, Ruslan Baginkiy, the Coat by Katya Silchenko, Yelizavetta Volosovska. Концептуальний підхід до fashion-презентації та створена арт-інсталяція, які об'єднали кілька найбільш актуальних креативних форматів навколо fashion-дизайну, привернули увагу досвідчених гостей New York Fashion Week.

Простір галереї було перетворено на свого роду fashion-лабораторію - Ukrainian Fashion Research Lab - де за допомогою графічного дизайну, VR, саунд-дизайну, відеоінсталяцій гості "розкривали" для себе українську моду. Всі луки колекцій знаходились в білих чохлах з бирками, а гості мали відкривати чохли самостійно або за допомогою хостес в білих халатах. Через феномен парейдолії - різновиду оптичних ілюзій, відомої як впізнавання форм і знайомих об'єктів в хаотичних і випадкових іміджах, гості презентації шукали близькі для себе смисли в моделях-об'єктах дизайнерів.

Презентація відбулася за підтримки Українського культурного фонду. Керівник проекту - Олександра Дімітрієвич, Ukrainian Fashion Week. Креативний директор - Яніс Недопас. Virtual effects - Skywell Software.

Фото: Ніна Пашковська

Ми у 2020 році. Як зміниться Україна?

Цього четверга, 15 листопада, відбудеться фінальна лекція НВ з циклу "Україна 2020. Що чекає країну"

Що можемо зробити ми, щоб Україна нарешті стала успішною країною?

Прийти на лекцію
Ukraine-2020

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: