Запаморочливі кадри. Четверо друзів-альпіністів забралися на скляний дах великого шопінг-центру

0 коментувати
Дах торгового центру Trinity Leeds
© leeds.triathlon.org

Дах торгового центру Trinity Leeds

26-річний Ден Брідж і троє його друзів піднялися на дах британського торгового центру Trinity Leeds

Молоді люди збили з пантелику охоронців і піднялися на дах 30-метрової будівлі, повідомляє Daily Mail. Для того, щоб знайти підходящу для початку підйому точку, альпіністи використовували карти Google.

Будучи палкими любителями вільного лазіння, 26-річний Ден, 21-річний Адам Фарр, 21-річний Міхал Шлаз і 17-річний Най Ньюман прагнуть підкорювати нові вершини й досягати дедалі більших висот.

«Ми просто насолоджувалися неймовірними краєвидами міста, які відкриваються з даху Trinity Leeds. Ми знали, що в житті нам дається лише одна можливість постояти тут», – розповідають друзі.Альпіністи зізналися, що люди, які знаходилися внизу, були шоковані та почали фотографувати відчайдушну четвірку. «Я знаю, що те, чим ми займаємося, не здається безпечним. Але ми завжди ретельно плануємо те, що робимо», – говорить Ден Брідж.

Коли група скелелазів спустилася, виявилося, що схвильовані охоронці прийняли їх за грабіжників. Молоді люди сподіваються, що їх витівка додасть охороні торгового центру пильності та дозволить запобігти можливим злочинам у майбутньому.

Ситуація не залишилася непоміченою адміністрацією Trinity Leeds. Чотирьом альпіністам довічно заборонено відвідувати шопінг-молл.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів