З-під пера коміків. Шість книг, які змусять читача сміятися

0 коментувати
Відомі коміки радують своїх шанувальників літературою
© Pixabay

Відомі коміки радують своїх шанувальників літературою

Багато шоуменів і коміків втілюють свій талант не лише на сцені, але і в літературі

Редактори Business Insider склали добірку книг, написаних відомими гумористами. Література, повна жартів, веселих історій, курйозів і просто кумедних спостережень, неодмінно змусить читача сміятися.

Дівчина з тату на попереку – Емі Шумер

Американська комедіантка, сценарист і акторка Емі Шумер написала збірку жартівливих автобіографічних оповідань. Про те, що книга точно не викличе сліз, говорить вже її нестандартна обкладинка.

Хвороба в голові – Джуд Апатоу

Сценарист таких популярних комедійних фільмів, як Сорокарічний незайманий, Трішки вагітна, Не жартуйте із Зоханом і багатьох інших, випустив збірник особистих бесід з іншими великими коміками останніх 30 років: Крісом Роком, Джоном Стюартом, Мелом Бруском і так далі.

В активному пошуку – Азіз Ансарі

Американський комік та актор Азіз Ансарі написав книгу про психологію сучасних стосунків. Звичайно ж, корисні поради і тактики залицяння описані не без ноток гумору.


© Amazon

© Amazon


Так, будь ласка – Емі Полер

У книзі Так, будь ласка актриса, комедіантка, телережисер і співачка Емі Полер розповідає про неприкрашені банальності повсякденного життя, про свою біографію, про любов до дітей. Книга легка, кумедна і надихаюча.

Керуючи своїм каное – Нік Офферман

Американський актор, відомий за картинами Ми – Міллери та Мачо і ботан, Нік Офферман представив світу цікаву книгу про чоловічу гідність, відрощування вусів, залицяння за жінкою, розваги і смачну їжу.

Нетримання – Сара Сільверман

Актриса і сатирик Сара Сільверман написала приправлену їдким гумором книгу і назвала її словом «нетримання». У книзі описані чуттєві, особисті історії та переживання, гострі життєві спостереження і шокуючі факти. Автор вміє розповідати про огидні речі з усмішкою.


© Amazon

© Amazon


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів