Вчений з Оксфорда назвав найкращий час для початку робочого дня

2 коментувати
Люди у віці від 18 до 55 років повинні починати свій робочий день не раніше 10 ранку
© StartupStockPhotos/Pixabay

Люди у віці від 18 до 55 років повинні починати свій робочий день не раніше 10 ранку

Вчений з Оксфордського університету, який спеціалізується на проблемах сну, назвав найкращий час для пробудження і початку робочого дня

Сомнолог Пол Келлі назвав неправильною норму початку робочого дня, а також запропонував змінити час початку шкільних занять, повідомляє Tech Insider. За твердженням вченого, нове дослідження, проведене під його керівництвом, показало, що діти у віці 8-10 років повинні починати заняття в школі не раніше 8:30 ранку, 16-річні учні повинні приходити в школу не раніше 10 ранку, а 18-річні підлітки – не раніше 11 ранку.

«У віці 10 років дитина починає свій день в той же час, що і люди після 50 років. Це суперечить даним про те, що з віком людина повинна починати свій робочий день на 2-3 години пізніше», - говорить учений.

Крім того, він заявив, що люди у віці від 18 до 55 років повинні починати свій робочий день не раніше 10 ранку, краще - пізніше.

Свої рекомендації щодо оптимального часу для початку робочого дня і шкільних занять Келлі підкріплює численними дослідженнями, які демонструють вкрай негативний вплив на організм недосипання. Він також додає, що зміна встановлених норм початку робочого дня допоможе поліпшити настрій, матиме позитивний вплив на здоров'я людини в цілому і сприятиме ефективній боротьбі з щоденним стресом.

Раніше психологи з Мічиганського університету довели, що недовгий сон під час робочого дня позитивно впливає на емоційний фон і готовність працівників до праці.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів