Вчений розробив онлайн-калькулятор для визначення тривалості життя

1 коментувати
Розробка вченого дозволить передбачити дату смерті
© jarmoluk/Pixabay

Розробка вченого дозволить передбачити дату смерті

Вчений зі школи медицини при університеті Бостона розробив калькулятор, який визначає тривалість життя людини

Геронтолог Томас Перлс стверджує, що його розробка дозволить вирахувати дату смерті, пише Tech Insider. Онлайн-калькулятор довголіття враховує десятки параметрів, які вносять вклад в загальний стан здоров'я людини.

Автор проекту зазначає, що існує безліч винятків, проте в цілому статистична модель дозволяє робити прогнози з більш, ніж 70-відсотковою точністю. Під час тесту необхідно вказати свою дату народження, стать, сімейний стан, освіту, спосіб життя, наявність шкідливих звичок, рівень фізичної активності, а також інші питання, що стосуються родичів. У загальній складності тест складається з 40 питань.

«Немає ніякої необхідності проводити генетичні тести, щоб дізнатися загальну інформацію про стан здоров'я людини. Спосіб життя людини може розповісти про стан здоров'я не менше, ніж лабораторні тести. Всі ми знаємо, що для продовження життя необхідно контролювати свою вагу, не курити, займатися спортом, йогою або медитувати для того, щоб знизити негативний вплив стресу на організм», - говорить Перлс.

Пройти безкоштовний тест і дізнатися тривалість життя можна на офіційному сайті Перлса.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів