Вчені знайшли причину зниження лібідо у жінок

0 коментувати
Неповноцінний сон охолоджує сексуальне бажання жінок
© Pimoo/Flickr

Неповноцінний сон охолоджує сексуальне бажання жінок

Ряд досліджень на тему зниження жіночого лібідо показує, що відчуття втоми і неповноцінний сон є найпоширенішими причинами відмови від сексу з партнером

Американські вчені стверджують, що неповноцінний сон негативно впливає на сексуальне бажання жінок, пише The Guardian.

Експеримент вчених, результати якого були опубліковані в свіжому номері наукового журналу Journal of Sexual Medicine, за участю понад 170 молодих представниць слабкої статі, показав, що якість і кількість сну впливає на жіноче лібідо. Зокрема, вченим вдалося з'ясувати, що додаткові години сну здатні підвищити жіноче лібідо на 14 відсотків вже на наступний день.

За даними автора експерименту, доктора Девіда Калмбаха з Мічиганського університету, дослідження на тему зниження статевого потягу у жінок часто є складним питанням, втім, як і саме сексуальне бажання у представниць слабкої статі.

Фахівці стверджують, що від 20 до 50 відсотків жінок відчувають сексуальні проблеми, пов'язані з різними чинниками: від відсутності оргазму до складнощів з сексуальним потягом. Однак, за твердженням доктора Калмбаха, здоровий повноцінний сон здатний підвищити жіноче лібідо. Зокрема, фахівці рекомендують відводити на сон від 7 до 9 годин на добу.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів