Вчені з'ясували, що стрес на роботі впливає на тривалість життя

0 коментувати
Стрес на роботі може зробити життя коротшим
© Pixabay/ kaboompics

Стрес на роботі може зробити життя коротшим

Вчені заявляють, що стресові ситуації на роботі впливають на тривалість життя

Група дослідників з Гарвардської школи бізнесу і Стенфордського університету використовували дані спільного соціологічного опитування громадян, щоб визначити, як впливають умови праці на тривалість життя, повідомляє Business Insider.

Для розрахунку стресовості роботи вчені брали до уваги тривалість робочого дня, ймовірність звільнення, медичне страхування та інші фактори. Дослідники відзначають, що свідчення відрізнялися в залежності від освіти і приналежності до раси.

За словами вчених, люди з вищою освітою більш стресостійкі, тому тільки від 5 до 10 відсотків смертей у групі були пов'язані зі стресом. У той час як серед малоосвічених людей смертність склала 12 - 19 відсотків.

Учені так само зазначили, що білі люди мають найвищу тривалість життя, незважаючи на стрес на роботі. Хоча були виключення, коли дані розбили на групи, виходячи з освіти та статі. З'ясувалося, що латиноамериканські жінки з дипломом про закінчення коледжу більш стресостійкі ніж білі жінки з такою ж освітою.

Виходячи з результатів дослідження, вчені закликають створити стратегію, спрямовану на вирішення проблеми стресовості роботи.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів