Вчені розповіли про вплив ваги і зросту на кількість сексуальних партнерів

0 коментувати
У високих людей більше статевих партнерів, стверджують вчені
© Mandee Carter/flickr

У високих людей більше статевих партнерів, стверджують вчені

Вчені Чепменського університету в Каліфорнії досліджували вплив зросту і ваги людини на його інтимне життя

У дослідженні взяли участь 60 тисяч гетеросексуальних чоловіків і жінок, повідомляє Metro. В результаті фахівці прийшли до висновку, що індекс маси тіла і зросту впливають на кількість сексуальних партнерів.

Вченим вдалося виявити, що у чоловіків і жінок низького зросту менше статевих партнерів у порівнянні з більш високими людьми. В середньому, у невисоких чоловіків було близько п'яти коханок, в той час як у високих - сім.

«Високі чоловіки приваблюють більше жінок, тому що асоціюються з домінуванням і більш високим соціальним статусом», - говорить автор дослідження, професор Девід Фредерік.

Крім того, з'ясувалося, що жінки і чоловіки з низькими показниками ІМТ мали набагато менше статевих партнерів, ніж інші учасники експерименту. Таким чином, дослідження показало, що чоловіки з нормальною та надмірною вагою є найбільш привабливими для жінок.

Роздумуючи над тим, чому низька вага негативно позначається на сексуальному житті жінок, Федерік зазначив, що стрункі жінки часто незадоволені своїм тілом, що призводить до невпевненості в собі і комплексів, які заважають їм розслабитися.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів