Вчені назвали чотири головних продукту для запобігання раку і продовження життя

0 коментувати
Блакитний сир - серед продуктів для запобігання раку
© pixabay

Блакитний сир - серед продуктів для запобігання раку

Вчені вважають, що натуральні компоненти, що містяться в певних продуктах, допоможуть запобігти онкологічних захворюваннь, а також хвороби Альцгеймера і Паркінсона

Такий висновок зробив Доктор Ашер з ізраїльського інституту Вейцмана, повідомляє Mirror. На думку експерта, горох, блакитний сир, кукурудза і соєві боби містять натуральний компонент під назвою спермідин, який благотворно впливає на біологічний годинник. Завдяки цій речовині продовжується термін життя, а також зменшується ризик розвитку різних серйозних захворювань.


© Pixabay

© Pixabay


Доктор Ашер також заявив, що дане відкриття свідчить про тісний взаємозв'язок між біологічним годинником людини і клітинним метаболізмом. Він припускає, що поліаміни, такі як спермідин, можуть відігравати ключову роль у біологічному ритмі людини. Під час випробувань, мишам давали препарат, який збільшує синтез поліаміну. В результаті їх біологічний годинник щодня відставав на 11 хвилин, у порівнянні зі звичайними мишами.


© Pixabay

© Pixabay


«Можливість уповільнити біологічний годинник за допомогою продуктів, в яких міститься багато поліаміну дає поштовх для великого медичного відкриття», - говорить він.

Фахівець також зазначив, що заключною частиною дослідження є необхідність проведення експериментів на людях.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів