У Бангладеш народилася дівчинка з двома головами і одним тілом

1 коментувати
Дівчинка народилася з двома головами і одним набором життєво важливих органів
© wesse boyman/YouTube

Дівчинка народилася з двома головами і одним набором життєво важливих органів

У Бангладеш пізно ввечері 11 листопада народилася унікальна дитина з двома головами і одним тілом

Дівчинка з'явилася на світ шляхом кесарева розтину і була поміщена в реанімацію в клініці неподалік від столиці країни Дакки через дихальні проблеми, пише Independent . До лікарні з'їхалися сотні місцевих жителів, які хотіли побачити феноменальну дитину, а також висловити свою підтримку сім'ї.

Батько дівчинки, Мія Джамал зізнався, що засмучений лише з тієї причини, що не зможе забезпечити новонародженій дочці належний догляд з-за фінансових проблем.

«Мені так шкода її. Вона народилася в бідній родині і мені дуже шкода, що у неї жебрак батько. У мене немає грошей для того, щоб належним чином піклуватися про її матір, не кажучи про догляд за нею. У будь-якому випадку, я вдячний Аллаху, що вони з матір'ю живі», - говорить Джамал.

Власник госпіталю, в якому народилася дівчинка, Абу Кавсар заявив, що результати досліджень показали наявність у дитини тільки одного набору життєво важливих органів. Не рахуючи того, що в дівчинки дві голови, інші органи та кінцівки такі ж, як у звичайних новонароджених, повідомляє він.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів