Романтична вечеря та одноманітність. Шість помилок, які вбивають сексуальне життя

0 коментувати
© nd3000/Depositphotos

© nd3000/Depositphotos

Численні дослідження показують, що секс є одним із найважливіших компонентів міцних і щасливих стосунків

У певний момент деякі пари стикаються з проблемами сексуального життя, зникненням пристрасті та відчуттям емоційної віддаленості одне від одного. Експерти Prevention називають шість найпоширеніших помилок, які вбивають інтимне життя.

1. Романтична вечеря. Щоб налаштуватися на інтим і викликати сексуальне бажання, багато пар влаштовують вечерю при свічках, з вином і смачною їжею. Однак після такої вечері хочеться не близькості, а спати. Психотерапевт і сімейний консультант Теммі Нельсон радить практикувати спонтанність і проявляти несподівані знаки уваги.

2. Відмова від сексу через поганий настрій. Стрес і втома можуть знизити сексуальне бажання. Але якщо весь час чекати відповідного моменту, частота сексу може і зовсім звестися до нуля. Крім того, у багатьох людей, особливо у жінок, бажання виникає не до, а вже після збудження. Не відмовляйтеся від сексу, а просто займайтеся ним. Ваш організм буде вам вдячний, оскільки інтимна близькість знімає стрес, покращує сон і піднімає настрій.

3. Одноманітність у ліжку. За роки спільного життя пари добре вивчають одне одного та знають, які сексуальні дії подобаються партнеру більше. Але така одноманітність робить інтимне життя передбачуваним і нудним. Виберіть один день у тижні, щоб спробувати щось нове або втілити в реальність свої фантазії. Це додасть стосункам нових барв.

4. Хвилювання про свої сексуальні вміння. Надивившись фільмів з красивими постільними сценами, люди починають почуватися незграбними під час сексу і не можуть розслабитися. Слід розуміти, що реальне життя сильно відрізняється від кіно, і що секс буває смішним і безглуздим.

5. Відсутність емоційного зв'язку. Через завантажені й нервові дні багато пар проводять час разом тільки уві сні. Без душевного спілкування та емоційної близькості сексуальне життя не зможе бути повноцінним. Знаходьте як мінімум півгодини часу, щоб вимкнути телефони і телевізор і просто обійнятися, обговорити, як минув день.

6. Замовчування проблем. Інтимне життя не буває ідеальним. Але якщо його не обговорювати, воно буде ставати тільки гіршим. Будьте відвертим з коханою людиною, говоріть про свої переживання, сумніви, потреби і бажання. Не бійтеся і не соромтеся, проблеми не вирішуються самі собою.

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів