Представлені 10 простих кроків до схуднення без обтяжливих дієт і спорту

0 коментувати
Регулярне вживання молочних продуктів з низьким вмістом жиру на 70 відсотків прискорює процес схуднення
© ponce_photography/Pixabay

Регулярне вживання молочних продуктів з низьким вмістом жиру на 70 відсотків прискорює процес схуднення

Британське видання The Independent представило 10 науково доведених способів схуднути, не дотримуючись суворих дієт і жорстких занять спортом

Як передає видання, численні дослідження показують, що для досягнення стрункої фігури не обов'язково сильно обмежувати себе в харчуванні або займатися в залі до сьомого поту, адже такий графік може підірвати віру в себе. Вчені з різних куточків планети стверджують, що прості щоденні звички можуть безпечно і просто скинути зайву вагу.

10 кроків до схудненню без обтяжливих дієт і спорту

1. Склянка води

Дослідження ожиріння британськими вченими, показало, що вживання склянки води перед кожним прийомом їжі покращує метаболізм. Таким чином учасники контрольної групи змогли скинути в середньому 4 кілограми за три місяці.


© insightzaoy/Pixabay

© insightzaoy/Pixabay


2. Сніданок

Експерти бази даних Національного реєстру контролю ваги, до якрої потрапляють люди, які скинули мінімум 13 кілограмів і утримували вагу не менше року, розповіли, що близько 78 відсотків людей, які схудли, не пропускали сніданок. Тому фахівці рекомендують їсти вранці корисну їжу.


© ugglemamma/Pixabay

© ugglemamma/Pixabay


3.Вправи

Фітнес-тренер Джералін Куперсміт розповіла, що реклама на телебаченні триває в середньому 15-20 хвилин, а цей час можна присвятити вправам. Окрім того, можна зайнятися фізичним навантаженням за переглядом фільму, поєднуючи приємне з корисним. Навіть 20 хвилин вправ на день принесуть користь.


© wilkernet/Pixabay

© wilkernet/Pixabay


4. Ходьба

Доктор і професор хірургії Вільям Лютс стверджує, що для позбавлення від зайвої ваги необхідно ходити. Всього 30 хвилин ходьби протягом дня допоможуть спалити додаткові калорії і будуть тримати організм в тонусі.


© Unsplash/Pixabay

© Unsplash/Pixabay


5. Ретельне пережовування їжі

Професор дієтології Аарон Сайпесс пояснює, що ретельне пережовування їжі збільшує час прийому їжі, тому людина встигає насититися швидше завдяки виділенню особливих гормонів. Дослідження показали, що таким чином людина з'їдає на 12 відсотків менше їжі.


© JESHOOTS/Pixabay

© JESHOOTS/Pixabay


6. Зелений чай

Згідно з численними дослідженнями, у зеленому чаї містяться особливі речовини, які перешкоджають утворенню жирових відкладень і сприяють схудненню.


© sadjack/Pixabay

© sadjack/Pixabay


7. Молочні продукти

Як показали дослідження дієтолога Майкла Земеля, професора Університету Теннессі, люди, які вживали три рази на день молочні продукти з низьким вмістом жиру, на 70 відсотків швидше худнули в порівнянні з тими, хто практично не вживав молочні продукти.


© Foundry/Pixabay

© Foundry/Pixabay


8. Не стійте на місці

Дослідження фахівців Клініки Мейо показали, що ходьба при виконанні звичайних занять, таких як спілкування по телефону, допомагає спалювати додаткові калорії.


© Mimzy/Pixabay

© Mimzy/Pixabay


9. Повноцінний сон

Численні дослідження в області сну показали, що люди, які не висипаються в результаті з'їдають більше протягом дня, щоб поповнити запас енергії. Експерти вважають, що здоровий сон повинен тривати не менше семи годин.


© DieterRobbins/Pixabay

© DieterRobbins/Pixabay


10. Друзі

Американські вчені виявили, що спільне заняття спортом з друзями мотивує і допомагає досягти швидких результатів. Окрім того, з друзями можна грати в активні ігри на свіжому повітрі. Зазвичай, такі люди скидають вагу на 20 відсотків швидше.


© cherylholt/Pixabay

© cherylholt/Pixabay


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів