Піднімаємо імунітет. Фахівці назвали чотири продукти від грипу та застуди

0 коментувати
Названі продукти для підняття імунітету
© JanTemmel/Pixabay

Названі продукти для підняття імунітету

Автор книги Протизапальна дієта і план дій, дієтолог Сонді Брунер назвав чотири продукти для підняття імунітету, які допоможуть подолати застуду та грип

Крім зміцнення і підняття імунітету, запропоновані дієтологом продукти допоможуть в боротьбі з запальними процесами в організмі. Крім того, ефективним засобом в боротьбі з застудою і грипом Брунер називає здоровий сон, пише NY Post.

Капуста листова

Встановлено, що в листках капусти містяться фітонциди, які сприяють знищенню туберкульозної палички і золотистого стафілокока, завдяки чому сік капусти використовується для лікування ангіни, кашлю та застуди. Також вітаміни, що містяться в ній, допоможуть в боротьбі зі стресом – однієї з найпоширеніших причин простудних захворювань.

Ягоди

Чорниця, малина і полуниця не тільки допомагають у боротьбі з запальними процесами в організмі, але і є потужним джерелом антиоксидантів.

Анчоуси

Анчоуси здатні заміщати в організмі шкідливі тваринні жири, перетворюючись в процесі метаболізму в простагландини, простациклины і тромбоксаны, зменшують запальні реакції, знижують рівень холестерину і беруть участь в роботі імунної системи. Крім того, наявність в анчоусах великої кількості омега-3 поліненасичених жирних кислот забезпечує противоатеросклеротичний і гіпотензивний ефект.

Гарбуз

Гарбуз володіє безліччю корисних властивостей. В ній міститься багато вітамінів А і С, допомагають протистояти застуді і грипу, а також вітамінів групи В, які зміцнюють нервову систему. Крім того, в гарбузах, особливо в її насінні міститься цинк, який ефективний в профілактиці і лікуванні простудних захворювань.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів