Один з найбільших світових сексшопів визначив середню тривалість сексу

0 коментувати
© pressmaster/depositphotos

© pressmaster/depositphotos

Один з найбільших онлайн-сексшопів Lovehoney провів опитування, в ході якого визначив середню тривалість сексу гетеросексуальних пар

В ході дослідження британський онлайн-сексшоп опитав понад 4 тисяч своїх клієнтів і виявив, що у більшості пар секс в середньому триває 19 хвилин, з яких 10 хвилин відводиться на прелюдію і 9 хвилин – безпосередньо на статевий акт, пише My Domaine .

Більше половини опитаних, 52 відсотки респондентів зазначили, що задоволені цією тривалістю сексу, в той час як 23 відсотки чоловіків і 29 відсотків жінок зізналися, що хотіли б збільшити тривалість статевого акту.

Нагадаємо, раніше подібне дослідження провів американський вчений Крістен Марк з Кентуккійського університету, який підрахував, скільки хвилин повинен тривати ідеальний секс. У дослідженні спеціаліста взяли участь майже 15 тисяч осіб, серед яких було понад 80 відсотків гетеросексуальних респондентів. Результати показали, що в середньому тривалість сексу становить близько 10 хвилин. Однак в якості бажаної тривалості сексу респонденти чоловічої статі вказали 20 хвилин, в той час як жінки зізналися, що хотіли б, щоб статевий акт тривав від 15 до 20 хвилин або більше.

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів