Неймовірне перевтілення. Син індійського мільярдера схуд на 108 кг

0 коментувати
Молодой человек похудел на 108 кг
© Twitter/Rishi Bagree

Молодой человек похудел на 108 кг

Син індійського мільярдера Мукеша Амбані, 21-річний Анант схуд на 108 кілограмів

Студент Браунівського університету США став справжньою зіркою мережі завдяки неймовірному перевтіленню, яке йому вдалося здійснити всього за 18 місяців, пише Mashable . Протягом цього часу Анант регулярно займався йогою, силовими тренуваннями, ходьбою і бігом. Схудненню також сприяла низьковуглеводна дієта без цукру, якої він дотримується майже два роки.

За повідомленнями місцевої преси, причиною зайвої ваги молодої людини були медичні препарати для лікування астми, які він приймав з дитинства. Кількома роками раніше Анант вирішив поставити собі мету і схуднути до свого 21-річчя, після чого почав вести здоровий спосіб життя і займатися спортом. Таким чином йому вдалося схуднути на 108 кілограмів.

Користувачі Twitter захоплюються досягненнями Ананта, публікуючи його свіжі фотографії в мікроблозі і обговорюючи систему його харчування і занять, які дозволили досягти блискучих результатів.

Анант Амбані - один із трьох синів мільярдера Мукеша Амбані, який входить в рейтинг 50 найбагатших людей світу за версією Forbes. Стан Амбані-старшого, який є найбагатшою людиною Індії, оцінюється в 22,6 мільярдів доларів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів