Американський дерматолог розвінчала міф про негативні властивості гель-лаку

0 коментувати
Манікюр гель-лаком не шкодить здоров'ю
© Foundry/Pixabay

Манікюр гель-лаком не шкодить здоров'ю

Американський дерматолог Кріс Адигун спростувала поширену думку про те, що найпопулярніший вид покриття для нігтів, гель-лак шкідливий для здоров'я

Раніше вчені стверджували, що сушіння нігтів під спеціальною УФ-лампою може нашкодити здоров'ю і навіть застерігали про те, що такий вид покриття може підвищувати ризик розвитку раку шкіри.

Однак нові дослідження фахівців доводять, що при дотриманні певних правил і рекомендацій під час проведення процедури зняття гель-лаку і сушіння під ультрафіолетовою лампою, такий вид покриття не шкодить здоров'ю, повідомляє New York Post.

Дерматолог зазначає, що шкоди нігтям може завдати неправильний тип лампи, а також порушення процесу зняття гель-лаку. Крім того, фахівці рекомендують використовувати спеціальні рукавички або сонцезахисний крем, щоб захистити руки від ультрафіолетового випромінювання:

«Головне - використовувати захисний бар'єр для рук. У такому випадку ви можете робити манікюр гель-лаком кожні два-три тижні, без будь-якої шкоди для здоров'я», - стверджує Кріс Адигун.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів