Експерти надали 7 несподіваних доказів користі алкоголю

2 коментувати
Один-два келихи вина не нашкодять, а тільки принесуть користь
© epicantus/Pixabay

Один-два келихи вина не нашкодять, а тільки принесуть користь

Учені довели, що вживання алкоголю в помірних кількостях приносить багато переваг

Надмірне вживання алкоголю, безумовно, небезпечне для здоров'я. Однак, якщо знати свою норму і не перевищувати її, можна поліпшити пізнавальну діяльність і сексуальну активність, повідомляє Metro.

7 причин, згідно з якими випивати спиртне корисно, такі:

  1. Алкоголь зміцнює серцево-судинну систему. У доповіді Гарвардської медичної школи йдеться про сотню досліджень, які доводять, що помірне вживання спиртних напоїв знижує ризик серцевих захворювань на 25-40%.
  2. Алкоголь робить нас розумнішими. Сильне пияцтво впливає на мозок руйнівним чином. Однак, якщо пити в міру, можна позитивно вплинути на розумові здібності, зокрема, поліпшити математичну розсудливість;
  3. Алкоголь допомагає вилікувати отруєння антифризом. У 2007 році австралійські медики повідомили, що при такому отруєнні врятували життя за допомогою краплі горілки. Іноді для боротьби з токсичним для людини етиленгліколевим антифризом застосовують чистий спирт.
  4. Алкоголь допомагає чоловікам бути кращими в ліжку. Згідно з дослідженням, чоловіки, які випивали у межах рекомендованих норм, показали найменшу ймовірність виникнення еректильної дисфункції.
  5. Алкоголь дозволяє уникнути застуди. У людей, які в помірних дозах випивають спиртне, відзначений низький ризик бути застудженими. Однак, якщо людина палить, ця закономірність не діятиме.
  6. Алкоголь знижує ризик розвитку діабету. Німецькі вчені показали у своєму дослідженні, що помірне споживання алкоголю знижує ризик розвитку діабету 2-го типу на 30%. У той же час, про солодкі напої, що містять багато цукру, вчені не сказали нічого.
  7. Вживання алкоголю продовжує життя. Наукові співробітники Вірджинського технологічного університету довели, що у людей, які утримуються від спиртного, на 19% більше шансів померти раніше, ніж ті, хто іноді розслабляється за келихом вина.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів