Доктор Комаровський запропонував скорочувати зарплати курцям і пояснив, як дожити до віку дідусів

0 коментувати
За словами Комаровського, українські чоловіки до здоров'я ставляться несерйозно

За словами Комаровського, українські чоловіки до здоров'я ставляться несерйозно

Автор декількох популярних книг для батьків, телеведучий, доктор Євген Комаровський заявив, що роботодавцям потрібно зменшувати зарплати співробітникам, які палять

"Я хочу запровадити дискримінацію по відношенню до здоров'я. Я хочу, щоб я, як роботодавець, міг сказати: якщо ти палиш, то зарплата у тебе буде на 15% менше", - сказав він в інтерв'ю НВ.

Також він виступає за те, щоб роботодавці примусово відправляли працівників на щеплення від грипу і за це надавати компаніям податкові пільги.

"Це краще, ніж молодих мужиків ховати. У кожного з нас ймовірність померти від онкології - приблизно 20 %. Питання в тому, що коли ви будете кричати від болю, випрошуючи морфій, тоді подумаєте: чому ж, будучи молодим і здоровим, я мовчав? Я б усе віддав лише за те, щоб мене знеболили! Нам сказали, що нас не пустять в Європу без закону про неприпустимість гендерної дискримінації на виробництві. А те, що у нас немає закону про доступ онкохворих до наркотиків, нікого не цікавить", - вважає Комаровський.

За його словами, для збільшення тривалості життя потрібно з 40 років регулярно робити аналізи, перевіряти рівень холестерину, навчитися контролювати артеріальний тиск, займатися спортом, правильно відпочивати і перестати їсти шкідливу їжу.

"Україна - країна без дідусів. Мужики завжди набагато гірше ставилися до свого здоров'я, це раз. По-друге, є біологічний фактор. Для продовження роду одного півня на 100 курок досить, як ви розумієте. Жінка взагалі більш живуча людина, більш стійка до стресів. Мужики працюють до останнього. Перед ними обов'язок - нагодувати сім'ю. Мужики не займаються спортом, тому що ви його любите і з животом, а він вас з животом не любить чомусь. І він спітнілий, товстий, смердючий, а все одно за ним купа баб бігає. І він це знає", - заявив Коморовський.

Повне інтерв'ю з Євгеном Комаровським читайте у свіжому номері журналу Новое Время №3 від 29 січня.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів