Дієтолог голлівудських актрис назвав три продукти, яких слід уникати під час схуднення

1 коментувати
Спеціаліст по правильному харчуванню рекомендує виключити з раціону фруктові соки
© Pixabay

Спеціаліст по правильному харчуванню рекомендує виключити з раціону фруктові соки

Американський дієтолог, автор книг про красу і схуднення, а також експерт в області інтегративної медицини доктор Франк Ліпман назвав три продукти, які варто виключити з раціону під час схуднення

Дієтолог голлівудських актрис, включаючи Гвінет Пелтроу і Сальму Хайєк стверджує, що деякі продукти можуть несподівано сповільнювати процес схуднення і знижувати ефективність дієт. Зокрема, Ліпман вважає головними ворогами схуднення продукти з «захованим» цукром, які відносять до корисних продуктів – наприклад, натуральні соки, передає Domaine Home.

«Сік – це велика проблема. Фруктові соки містять багато цукру. Люди вважають, що випивати склянку апельсинового соку з ранку – корисна звичка. Випиваючи сік людина споживає від 36 до 40 грам цукру, а це 7 або 8 чайних ложок цукру за один прийом», - говорить він.

До продуктів, яких варто уникати, Ліпман також відносить сою.

«Соя – анітрохи не корисний продукт. Я не рекомендую вживати її в їжу. Варто пам'ятати, що соя найчастіше генетично модифікована і вкрай несприятливо позначається на процесі схуднення», - стверджує фахівець.

Крім того, Ліпман рекомендує триматися подалі від таких популярних у наші дні мюслів і граноли, які, всупереч гучним заявам виробників, не можна віднести до корисних продуктів:

«Я вважаю гранолу і всі ці корисні поживні батончики цілковитою дурістю. На сучасному ринку не так багато по-справжньому корисних мюслів і граноли. Всі вони містять дуже багато цукру», - підсумовує він.

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів