Британський фітнес-тренер назвала чотири вправи, які можна виконувати під час перегляду телевізора

0 коментувати
© AndreyPopov/Depositphotos

© AndreyPopov/Depositphotos

Фітнес-експерт порталу про здоровий спосіб життя The Muscle Coaches Хейлі Медіген представила чотири варіанти трихвилинного тренування, яке можна робити під час перегляду телевізора

Після важкого робочого дня більшість людей вважають за краще лежати на дивані і дивитися серіал, ніж йти до тренажерної зали, пише The Independent. Але бути фізично активним можна і не виходячи з дому. Як зазначає Хейлі Медіген, деякі вправи можна виконувати в статичному положенні, напружуючи при цьому м'язи і концентруючись на диханні.

Чотири прості вправи, які можна виконувати під час перегляду телевізора:

Стискання-розтискання сідниць. У той час як ви сидите чи стоїте, стисніть м'язи сідниць на шість секунд, потім на 15 секунд розслабте і знову стисніть на шість. Виконуйте вправу в кілька підходів.

Стискання рук. Підніміть стиснуті руки перед собою на рівні грудної клітини, злегка зігнувши їх в ліктях. Напружте долоні, а через шість секунд розслабте і розіжміть руки. Відпочиньте 15 секунд і повторіть ще чотири рази. Вправа зміцнює верхню частину тіла.

Планка. Ця вправа тренує і плечі, і стегна, і прес. Прийміть упор лежачи, спершись на лікті, тіло тримайте рівно, а ступні разом. Утримуйте позицію 15-30 секунд, а потім, відпочивши 15 секунд, повторіть ще двічі.

Присідання біля стіни. Поки йде реклама і кип'ятиться чайник, станьте на деякій відстані від стіни, щільно притулившись до неї спиною. Ноги при цьому повинні бути на ширині плечей, а носки злегка розгорнуті назовні. Потім необхідно повільно присідати вниз, згинаючи коліна. Спину при цьому тримайте щільно притиснутою до стіни. Коли коліна будуть зігнуті приблизно під прямим кутом, плавно піднімайтеся вгору. Відпочивши, повторіть. Вправа корисна для ніг, стегон і сідниць.

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів