Британські вчені розкрили секрет схуднення

0 коментувати
В ході експерименту вчені виявили новий спосіб схуднення
© Mcability/Pixabay

В ході експерименту вчені виявили новий спосіб схуднення

Вчені Бірмінгемського університету в ході нового експерименту розкрили новий секрет схуднення

Їм вдалося з'ясувати, що вживання питної води за 30 хвилин до прийому їжі сприяє схудненню. Про це повідомляє Mirror з посиланням на науковий журнал Obesity.

В експерименті брали участь люди з зайвою вагою і ті, які страждають ожирінням. Їх розділили на дві групи: першій групі було запропоновано випивати по 500 мл води за 30 хвилин до прийому їжі, в той час як другій групі рекомендували уявляти, що у них повний шлунок під час вживання їжі. Британські вчені відстежували вагу учасників експерименту протягом 12 тижнів.

У результаті з'ясувалося, що ті учасники експерименту, які пили воду за годину до сніданку, обіду і вечері втратили 4,3 кілограма. У свою чергу у тих, хто не дотримувався цієї рекомендації, такої втрати ваги не спостерігалося – їм вдалося позбутися лише 0,8 кг зайвої ваги.

«Найпрекрасніше в цьому відкритті те, наскільки це простий спосіб. Вживання води перед їжею допоможе позбавитися від зайвої ваги. Якщо дотримуватися чітких інструкцій щодо фізичної активності та правильного харчування, можна добитися дуже гарного результату. Важливо те, що такий спосіб схуднення доступний для всіх, безпечний, ефективний і простий у застосуванні», - говорить автор дослідження, доктор Хелен Парретті.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів