Американський підприємець назвав 15 ідей для запуску власного бізнесу без зайвих витрат

0 коментувати
Запустити невеликий, але успішний, бізнес може кожен
© Pixabay

Запустити невеликий, але успішний, бізнес може кожен

Авторитетний американський підприємець Джон Ремптон розповів, як запустити успішний бізнес, не виходячи з дому і не вкладаючи тисячі доларів стартового капіталу

Існує багато варіантів запуску власного бізнесу з мінімумом витрачених ресурсів, пише Mashable. Джон Ремптон називає 15 відмінних бізнес-ідей.

Фріланс. Якщо у вас є певні таланти та вміння, на яких можна заробляти гроші, сидячи вдома в кріслі, використовуйте цю можливість. Розмістіть оголошення про надання своїх послуг, чи то графічний дизайн, чи написання статей, завоюйте хорошу репутацію серед клієнтів і будьте щасливі. Фріланс дозволяє працювати коли завгодно і де завгодно.

Блогерство. За допомогою WordPress або конструкторів сайтів можна створити власний блог, писати цікаво, багато й отримувати достойний дохід.


© Pixabay

© Pixabay


Онлайн-торгівля. Відкрити інтернет-майданчик для торгівлі, де будуть розміщуватися товари інших людей або компаній, а ви будете отримувати з кожного замовлення свій відсоток – справа вигідна.

Публічні лекції, викладання, репетиторство. Свої знання можна не тільки тримати в собі, але й ділитися ними, заробляючи хороші гроші.

Консультування. Передавати свої знання можна також шляхом консультування людей у тих питаннях, у яких ви експерт.

Персональний асистент. Багатьом людям потрібні особисті помічники, які будуть готувати, прибирати, ходити в продуктовий магазин або возити їх по місту. Якщо у вас є вільний час, щоб комусь допомогти, допомагайте. І заробляйте гроші.

Нагляд за дітьми, тваринами, будинком. Вам може здатися, що це робота для підлітків, але це не так. Багато людей побудували кар'єру на подібних послугах і стали затребуваними фахівцями, яким постійно телефонують нові роботодавці.

Благоустрій. Якщо ви справжній естет і вмієте доглядати за садом або двором будинку, можете перетворити ці вміння на бізнес. Пропонуйте оригінальні проекти озеленення та дизайну території, і незабаром станете успішним.


© Pixabay

© Pixabay


Кейтеринг, кулінарія. Продавати свої кулінарні витвори – відмінна і завжди актуальна ідея для бізнесу.

Ремонт. Це може бути техніка, меблі або автомобілі. Якщо у вас золоті руки, не варто приховувати це від потенційних клієнтів.

Управління соцмережами. Сучасні бренди розуміють важливість розкручування в інтернеті, тому люди, які вміють популяризувати продукт в соціальних мережах, зараз дуже затребувані.

Планування заходів. Якщо ви прекрасний організатор, можете відкрити власну фірму, що спеціалізується на плануванні і проведенні весіль, корпоративів, днів народження, ділових зустрічей і так далі.

Переклад, розшифровка матеріалів. Знання іноземних мов ще ніколи не було зайвим. Відкрити свій бізнес, використовуючи знання мов – відмінна ідея.

Залучення клієнтів. Якщо ви любите спілкування з людьми і володієте навичками переконання, можете запропонувати свої послуги великим компаніям, які потребують клієнтів. Спілкуючись з людьми і описуючи їм переваги певної фірми, ви будете отримувати гроші як посередник між компанією та клієнтом.

Екскурсії. Якщо ви знаєте рідне місто, як свої п'ять пальців, станьте місцевим гідом. Прогулюючись по районам і вулицям і розповідаючи туристам про історію міста, можна отримувати непогані гроші.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів