Американець показав пологи дружини в онлайн-трансляції на Facebook

0 коментувати
Трансляція тривала близько 45 хвилин
© Facebook

Трансляція тривала близько 45 хвилин

Житель міста Сакраменто, штат Каліфорнія, провів онлайн-трансляцію пологів своєї дружини

Трансляція, яка тривала близько 45 хвилин, проходила в стримінговому сервісі Facebook Live, пише Independent. Автор відео і щасливий новоспечений батько коментував процес пологів і веселив глядачів онлайн-трансляції жартами. Відомо, що відео подивилося близько 25 тисяч користувачів соціальної мережі.

«Я хотів, щоб наша дитина запам'ятала це. Це те, що він буде пам'ятати все життя, коли виросте. Я не бачу нічого поганого в тому, що показав процес появи на світ дитини, адже це чудово», - сказав в своє виправдання автор трансляції.

Користувачі мережі засудили американця за трансляцію пологів дружини, назвавши його дії неадекватними: за твердженням інтернет-користувачів, показувати настільки інтимні моменти зі свого життя неприпустимо.

Про те, що чоловік проводить трансляцію пологів, не знали ні співробітники медичного центру, в якому з'явилася на світ дитина пари, ні сама породілля. Втім, жінка назвала дії свого чоловіка «приємним сюрпризом» і була щаслива, дізнавшись, що її дитина стала зіркою мережі відразу після появи на світ.

«Це гарний природний процес і я вважаю, що тут нема чого соромитися. Відео не включило в себе надмірно відвертих кадрів, тому я не маю нічого проти цього. Я шокована тим, що так багато людей подивилися відео! Моя дитина – справжня зірка», - заявила вона.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів