Що, де, навіщо і чому? П'ять дитячих енциклопедій для допитливих

0 коментувати
Що, де, навіщо і чому? П'ять дитячих енциклопедій для допитливих
© Pixabay

Енциклопедії часто стають улюбленими книгами дітей, адже ці універсальні видання дають можливість похизуватися пізнаннями серед однолітків, цікаво провести дозвілля, допомагають підготуватися до уроку і взагалі містять відповідь на будь-яке питання, що виникає в дитячій голові

Можливо, саме завдяки хорошій енциклопедії, підростаюча дитина обере свій професійний та життєвий шлях. Для початку варто обрати універсальну енциклопедію, а потім доповнювати її тематичними виданнями, благо є з чого вибирати.

1000 запитань і відповідей. Енциклопедія для ерудитів

У цьому виданні є такі розділи: Наш організм, Їжа та напої, Небо і Земля, Тварини і рослини, Винаходи та відкриття, Світ, у якому я живу. Що таке світловий рік? Чому кров червона? Як планети отримали назви? Чому у кішок вночі світяться очі? Чому кенгуру живуть тільки в Австралії? Чи можливі подорожі в часі?

Книга 2016 року містить оновлену інформацію, яка супроводжується наочними ілюстраціями, малюнками, схемами, картами. Матеріал структурований таким чином, щоб потрібну інформацію було легко шукати і сприймати.

Велика книга Чому?

Чудова книга для справжніх чомучок, які безперервно дошкуляють батьків усілякими "чому?". Більше не доведеться блискавично і гарячково придумувати просту відповідь на складне питання для нетерплячого малюка, який вже готовий поставити наступне.

Величезна перевага цієї книги - гумор, з яким розповідається про таємниці природи, древні цивілізації, історичні події та легендарних особистостей, так само як і про людину, тварин і рослини. А ще ця енциклопедія містить барвисті і смішні ілюстрації, які посприяють запам'ятовуванню корисної інформації.

Дитяча всесвітня енциклопедія

Серйозне і повне видання про все на світі. Вичерпна інформація по кожному питанню супроводжується унікальними фотографіями, таблицями, картами і графіками. Ця книжка є по-справжньому універсальним джерелом знань. Ключові факти з кожної теми винесені на окрему панель. У всіх розділах містяться перехресні посилання, щоб звернути увагу читача на взаємопов'язані факти.

Крім звичних розділів, в тій книзі також розповідається про сучасні досягнення науки і техніки, мистецтво, архітектуру.

Енциклопедія про все на світі в картинках

Потішна енциклопедія в картинках, яка не поступається по інформативності класичним виданням. А зображення, що запам'ятовуються, надовго залишаться в пам'яті читача, завдяки своєрідній манері виконання художником. Пізнання світу з цією книгою перетвориться на захоплююче заняття.

Дитина дізнається з цієї книги безліч слів і понять за темами: Дім і сім'я, Професії, Житло, Транспорт, Пори року, Спорт, Музика, Історія, Рослини, Тварини, Птахи, Ландшафт, Персонажі міфів, казок і легенд, Світ і Всесвіт.

Що? Коли? Навіщо? Чому? Сучасна дитяча енциклопедія

Ще одне нове видання 2016 року, про все на світі. У ній зібрані відповіді на найбільш цікаві запитання на будь-які теми. Прекрасні ілюстрації і пізнавальні фотографії супроводжують інформацію на кожній сторінці.

У книзі розповідається про нашу планету, її природні явища та тваринний світ; про людину, її винаходи та досягнення; про древні цивілізації і чудеса та скарби світу.

Особливо цікаві факти виділені окремо в блоки "Чи знаєш ти, що...".

Читайте про кращі книжкові новинки, найбільш цікаві, популярні, продавані і обговорювані твори, а також про кращих авторів у спецпроекті Книги НВ та інтернет-магазину Yakaboo.ua.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів