Про заповітні бажання та традиції. П'ять найкращих дитячих книг до дня Святого Миколая

0 коментувати
Про заповітні бажання та традиції. П'ять найкращих дитячих книг до дня Святого Миколая
© PublicDomainPictures/Pixabay

Наближається одне з найулюбленіших дитячих свят - день Святого Миколая. Традиція вже дещо забута, різки давно канули в небуття, а батьки намагаються покласти малюкам під подушку не тільки солодощі, але й приємний подарунок

Діти пишуть Святому Миколаю листи, так само як і Санта Клаусу, і загадують найчастіше не по одному бажанню. У деяких родинах існує традиція: на кожне свято до подарунків обов'язково додавати книгу, прищеплюючи таким чином звичку читати і смак до гарної літератури.

Ось кілька книг, які стануть в нагоді до прийдешнього свята.

Книжка, яку треба прочитати до дня Святого Миколая

Разом з цією книжечкою дитина, та й вся ваша родина, наповниться святковим очікуванням і настроєм. Діти дізнаються, хто такий Святий Миколай і чому він приносить подарунки. А ще можна разом заспівати про нього пісеньку.

Ось вже дитинча приготувала носок, написала листа Святому Миколаю, склала власну «скарбничку добрих справ», забралась в ліжко, заплющила очі і чекає чуда. Святий Миколай обов'язково прийде до кожного і нагородить щедрим подарунком за хорошу поведінку. Може, комусь навіть пощастить побачити його на власні очі і особисто попросити про щось важливе в житті.

Гостинці з Ялинового лісу


Багатофункціональна книжечка, яка стане гарним елементом спільної підготовки до свята у родині. Нею можна і зайняти дитину на деякий час, і провести разом затишний вечір. Адже в цій невеликій книжці є і казка, і розмальовки, і цікаві завдання, і англійські слова, і навіть рецепт ароматного імбирного печива!

Ілюстрації художниці Катерини Степанищевої доповнять святкову атмосферу і наповнять теплом і радістю серця.

Подорож листа. Історія до свята Миколая


Історія заповітного бажання однієї маленької дівчинки, про який вона написала Святому Миколаю.

Лист дуже переймався через свою важливу місію, оскільки хотів, щоб непросте бажання обов'язково збулося. Але перш, ніж це станеться, йому доведеться пережити багато випробувань і пройти довгий шлях до чарівника.

Різдвяна книжка

Чудово ілюстрована книжка та унікальна збірка історій про головні зимові свята українського народу - від Миколая до Водохреща.

Є в ній розповіді про походження того чи іншого свята, опис традицій, тексти колядок, щедрівок та інші віршовані твори, якими прийнято обмінюватися на свято. Все це доповнює красивий об'ємний вертеп.

Це видання буде гарним путівником для дитини будь-якого віку.

Марта з вулиці Святого Миколая


Повість для підлітків. Історія дорослішання і становлення дівчинки, яка мріє стати художницею. Книга про життя її рідних і друзів, про творчість і натхнення, живопис і музику, любові і втрати. І про народження нового життя.

Герої книги мудрі, добрі й мужні, вони вміють радіти життю, незважаючи ні на що, а сама книга іскриться щастям - таким простим і від того зворушливим. А що ж це за вулиця Святого Миколая? Дізнаєтеся з цієї книги, яка стане провідником через підліткові негаразди і допоможе розібратися зі своїм внутрішнім світом.


Читайте про кращі книжкові новинки, найбільш цікаві, популярні, продавані та обговорювані творах, а також про кращих авторів у спецпроекті Книги НВ та інтернет-магазину Yakaboo.ua .

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів