Почитати про сьогодення. Книги про соцмережі та порятунок європейської цивілізації

0 коментувати
Почитати про сьогодення. Книги про соцмережі та порятунок європейської цивілізації

Подорож у часі і віртуальна життя в соцмережах, глобалізований світ і білоруська опозиція. Тарапати та пригоди, Європі загрожує загибель, ну і як же без історії кохання та брехні. Сучасна проза — вона така різноманітна й немилосердна

Час і знову час

Карколомний пригодницький роман з цілком серйозним етичним змістом. Що, якби можна було повернутися в минуле і запобігти серйозній історичній події? Що б ви вибрали?

Г'ю Стентон — відставний спецпризначенець і знаменитий авантюрист, найсамотніша людина на світі. Ті, кого він знав і любив, ще не народилися. Можливо, тепер не народяться взагалі. Тільки Стентон знає, що гряде велика страшна війна, колективне самогубне безумство, яке зруйнує європейську цивілізацію і ввергне у страждання мільйони людей. Двадцяте століття стане століттям Великої війни, яка забрала десятки мільйонів життів. І лише Стентон розуміє це, адже для нього нинішнє століття вже історія. Він прибув з майбутнього — перестрибнув з одного тимчасового витка на інший, скориставшись посланням сера Ісаака Ньютона, яке той заповів розкрити через сто років після своєї смерті. Г'ю належить змінити страшну історію століття, повернути Вік смерті в Золотий вік.

Blackout. Завтра буде запізно

Дуже актуальна, гостра і загрозлива книга про те, що в сучасному глобалізованому світі всі системи життєзабезпечення людини працюють як єдиний організм. І раптом — збій і ланцюгова реакція... Холодного лютневого дня виходять з ладу всі європейські енергосистеми. Італійський програміст П'єро Мандзано вважає, що це — наслідок хакерської атаки і марно намагається попередити владу. Коли нарешті йому вдається достукатися до комісара Європолу, на його електронну пошту починають надходити листи, що ставлять під загрозу його самого. Він потрапив під приціл підступного і безжального ворога. А в Європі тим часом починається боротьба за виживання.

Чи всі побачать хоч промінчик світла в кінці тунелю безвиході?

Любовне життя

Другий роман дослідниці творчості Бруно Шульца і Вальтера Беньяміна Оксани Луцишиної, в якому розповідається пронизлива історія кохання та вигнання.

Йора зустрічає Себастьяна — і саме з цієї зустрічі починається її справжнє життя. Ключем до роману є колода карт Таро. Але водночас ця книга — реалістична «емігрантська» проза з чітко окресленою соціальною проблематикою.

Іронічна й ніжна, інтелектуальна й романтична, майже правдива й абсолютно фантастична історія з нальотом м'якого гумору і немилосердного сарказму.

Як риба об лід. Антологія сучасного білоруського оповідання

Оповідання тридцяти кращих сучасних білоруських прозаїків-опозиціонерів. Це Василь Биков, Олег Аблажей, Михайло Андросюк, Наталка Бабіна, Ольга Бабкова, Ігор Бабков, Галина Богданова, Петро Васюченко.

Висока культура письменства, глибоке занурення в людську природу, з'ясування причин політичної кризи в країні.

Кращі зразки літератури нації, яка зберегла честь, ідеали і художні достоїнства, незважаючи ні на що.

Фейкбук. Реальна історія, заснована на справжній брехні

«Смішно і повчально», «розсмішить і змусить задуматися» — такі характеристики отримала ця правдива історія. Книга — must read сьогоднішнього дня, коли користувачі соціальних мереж починають потихеньку усвідомлювати, що занадто багато часу зжирає їхнє віртуальне життя.

Наскільки твої друзі в Facebook дійсно добре тебе знають? Можна перевірити — запустити на своїй сторінці історію про подорожі, небезпечні пригоди, зустрічі з прекрасною незнайомкою і розбірки з її милою сімейкою — похмурими релігійними фанатиками. І ти отримаєш співчуття і підтримку у всіх, хто читає твою сторінку! Але що робити, коли твоє вигадане життя починає домінувати над справжнім, в якому ти все більше самотній, ще й тому, що доводиться приховувати, як ти живеш насправді?

Читайте про кращі книжкові новинки, найбільш цікаві, популярні, продавані й обговорювані твори, а також про кращих авторів у спецпроекті Книги НВ та інтернет-магазину Yakaboo.ua.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів