Підбірка оригінальних книг: швидка літературна допомога та Тисяча і одна ніч в картинках

0 коментувати
Підбірка оригінальних книг: швидка літературна допомога та Тисяча і одна ніч в картинках
© Pixabay

В рамках проекту Книги НВ представляє актуальну та цікаву добірку книг

Лікування за допомогою книг — ось ви не вірите, а це можливо. Навчитися критично ставитися до того, що публікується в інтернеті — запросто! Шекспір «схрещений» із Зоряними війнами — чому б ні? Сатирична антиутопія про Україну — головне, щоб це не стало реальністю. І на десерт — дивовижної краси східні казки у вигляді графічних новел.

Книга як ліки. Швидка літературна допомога від А до Я

Відомо, що люди тягнуться до книги у важкі часи, щоб сховатися і відволіктися у вигаданому світі, знаходячи попутно відповіді на нагальні питання власного буття. Але ця книга не така. Вона ніби як основоположна для подальшої книжкової терапевтичної діяльності. У ній в алфавітному порядку перераховані недуги і до кожного з них наводиться список книг, які лікують недуги.

Авторами цього літературного довідника є британські «бібліотерапевти» Елла Берту і Сьюзан Елдеркін. Високий тиск або безсоння, нерозділене кохання або нарцисизм, похмілля або невпевненість у собі — тут знайдуться рецепти для різних захворювань. Наприклад, бальзами від Бальзака, кровоспинні джгути від Толстого, мазі від Сарамаго, проносне від Перека і Пруста. Це справжній медичний довідник. І в цьому випадку самолікування тільки вітається.

В інтернеті хтось неправий! Наукові дослідження спірних питань

Щеплення, гомеопатія, ГМО, вегетаріанство, гендерні питання, зрада/перемога — як розібратися в різноманітті суперечливої інформації, циркулюючої в інтернеті? Кому вірити? Куди бігти? А знати відповіді на ці питання необхідно, адже часто від них залежить наше життя.

Автор ретельно препарує і обґрунтовує науковими дослідженнями суспільні міфи, які глибоко в'їдаються в підкірку людей. Книга читається як захоплюючий детектив, а найголовніше — вчить, як користуватися критичним мисленням і аналізувати інформацію, щоб без праці відмітати шлак.

Зоряні війни Вільяма Шекспіра. Епізод 1. Прихована загроза


Так, спочатку «Гордість і упередження» «схрестили» з зомбі, а тепер ось Шекспіра із «Зоряними війнами».

Фантастична сага Джорджа Лукаса постала у викладі знаменитого барда з берегів Ейвона. Хто б міг подумати?

Все починається з хвилюючої історії про прекрасну принцесу, юного героя-раба і двох безстрашних лицарів, які борються з таємничим ворогом. А написав це все доктор філософії в галузі етики Ян Дошер. Невже це можна читати?

Кагарлик

Українське видавництво «Люта справа» видало нереально лютий роман-антиутопію про Україну через 100 років. Через російську окупацію Україна повертається в середньовіччя. Головний герой, свідомість якого використовували для виготовлення комп'ютерних систем російських військових супутників, намагається повернути втрачену пам'ять і дружину.

З цією метою він їде в загадкове місто Кагарлик, де в результаті випробувань новітньої зброї зупинився час. По атмосфері «Кагарлик» дуже нагадує «Дорогу» Кормака Маккарті. Загалом, свіжо, оригінально.

Шараз-Де

Великоформатний збірник унікальних графічних новел, створених за мотивами казок «Тисячі і однієї ночі», шедевр майстерності від італійця Серджо Топпі, якого називають «Гюставом Доре ХХ століття».

Переосмисленне бачення, самобутня манера малюнку, деформації перспективи, парадоксальні композиційні рішення, нестандартні макетні ходи — все це накладається на сюжетні повороти захоплюючих історій про зраду, страх, співчуття, помсту, про людські пороки та справедливість Вищої сили, про неминучість відплати за скоєні злочини. Тільки погляньте.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів