Нові книги великих письменників: 40 років самотності, ритми марінери та наймогутніша книга Гришема

0 коментувати
Нові книги великих письменників: 40 років самотності, ритми марінери та наймогутніша книга Гришема
© Pixabay

У рамках спецпроекту Книги НВ та Yakaboo називає найбільш цікаві літературні твори, вперше видані російською та українською мовою

В даній підбірці зібралися дуже різні книги — бізнес-література, судовий трилер, жіночий роман, роман про місто та відверта історія 18+. Однак є те, що їх об'єднує — не піддавана сумніву якість внутрішнього змісту та зовнішньої оболонки. Навряд чи знайомий з творчістю Варгаса Льоси читач засумнівається в його новому творі, а любитель турецьких історій проігнорує Орхана Памука.

Шлях до Так. Як вести переговори, не здаючи позицій

Ця книга навчить вести переговори — і не тільки на професійному поприщі, але і в особистих справах. Адже насправді методи і прийоми їх ведення однакові.

«Шлях до Так» пропонує простий та універсальний метод розв'язання спорів, який дозволяє зберегти свої позиції і уникнути емоційних втрат.

Ви дізнаєтеся, як відокремити людину від проблеми; зосередитися на інтересах, а не на позиціях; спільно працювати над пошуком компромісу; домовлятися із впливовими людьми, які вдаються до брудних прийомів.


Мої дивні думки

Протягом шести років працював Орхан Памук над цим романом та охопив понад 40 років життя Стамбула і його жителів — з 1969 по 2012 рік.

Головний герой Мевлют працює на вулицях міста, спостерігаючи, як вони наповнюються новими людьми, Стамбул знаходить і втрачає нові й старі будівлі, з Анатолії приїжджають на заробітки бідняки.

На його очах відбуваються перевороти, уряди змінюють один одного, а Мевлют все бродить по вулицях, зимовими вечорами задаючись питанням, що ж відрізняє його від інших людей, чому його відвідують дивні думки про все на світі і хто ж насправді його кохана, якій він пише листи останні три роки

Скромний герой

Неповторний магічний реалізм Маріо Варгаса Льоси не залишить читачів байдужими і в цей раз. У новому романі в заворожуюче витонченому ритмі марінери віртуозно закручуються дві паралельні сюжетні лінії.

Головний герой першої – трудяга Фелісіто Янаке, порядний та довірливий, який стає жертвою дивних шантажистів; герой другий – успішний бізнесмен Ісмаель Карррера, який на схилі життя прагне помститися двом синам-неробам, жадаючим його смерті. І Ісмаель, і Фелісіто звичайно ж зовсім не герої.

Однак там, де інші легкодухо погоджуються, ці двоє влаштовують тихий бунт. На сторінках роману з'являються старі знайомі – персонажі створеного Льосою світу. Жива, сповнена гумору розповідь з елементами мелодрами.

Гра в марблс

Зворушлива історія про стосунки з близькими. Один день здатний повністю змінити звичний світ. Один день, щоб зрозуміти, хто ти є насправді.

Виявивши загадкову колекцію свого батька, Сабріна раптово усвідомлює, що все, що вона знала про нього, було брехнею. Близька людина, поряд з яким вона росла, раптом виявилась незнайомцем.

Їй видався вільний день — несподіваний перепочинок в сумній низці її буднів, — щоб проникнути в таємне життя батька. Цілий день спогадів, історій і людей, про існування яких вона навіть не підозрювала. Гра в марблс переплітає долю батька і дочки в часовому просторі.

Сіра гора


Майстер судового трилера Джон Грішем розповідає нову історію, яка вже стала бестселером за версією The New York Times.

Деякі критики стверджують, що «Сіра гора» — одна з найпотужніших книг автора, твори якого переводять на 40 мов і екранізують. Вперше після знаменитої «Справи про пеліканів» головною героїнею книги Джона Гришема знову стає жінка.

Саманті Кофер здавалося, що їй забезпечена блискуча кар'єра в солідній юридичній фірмі на Уолл-стріт, проте, коли вибухнула криза, її миттєво викинули на вулицю. І тепер єдина запропонована їй вакансія — це місце юриста в загубленому в горах шахтарському містечку Брейді. Вирішивши змінити обстановку і відсидітися в провінції в нелегкі часи, Саманта думала, що на новому місці її чекає смертельна нудьга, але все виявилося інакше.

Читайте про кращі книжкові новинки, найбільш цікаві, популярні, продавані і обговорювані твори, а також про кращих авторів у спецпроекті Книги НВ та інтернет-магазину Yakaboo.ua.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів